Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Duševně narušený člověk zastavil vlaky metra na lince B

Lidé čekají ve stanici Můstek během zastavení provozu metra na lince B. Fotogalerie +2
Lidé čekají ve stanici Můstek během zastavení provozu metra na lince B.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Na lince metra B musel být v pátek odpoledne na necelých 20 minut zastaven provoz po celé trase mezi stanicemi Zličín a Černý Most. Do kolejiště totiž vstoupila duševně narušená osoba. Aktuálně už vlaky opět jezdí v obou směrech. 

Podle webu dopravního podniku došlo k neoprávněnému vstupu duševně narušené osoby do koleje ve stanici Náměstí Republiky. Krátkodobé narušení provozu na celé trase linky B trvalo sedmnáct minut. Náhradní doprava zavedena nebyla. Momentálně jsou vlaky opět v provozu.

Témata:  metro MHD Praha Praha

Související

Aktuálně se děje

5:00

Počasí bude o víkendu extrémní. Teploty vyrostou až na 40 stupňů

O nadcházejícím víkendu nás čeká další citelné oteplování, které v neděli pravděpodobně vyvrcholí extrémními teplotami.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy