Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hromadná nehoda na Kladensku: Motocykl se srazil s autobusem a auty

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Na obchvatu Slaného na Kladensku se dnes v podvečer srazil motocykl s autobusem a dvěma osobními auty. Tři lidé utrpěli zranění, z toho dva měli mnohočetná poranění a jeden člověk byl zraněn lehce.

ČTK to řekla mluvčí Záchranné služby Asociace samaritánů České republiky Petra Homolová. Oba vážně zranění cestující byli podle ní po nehodě v bezvědomí, pro jednoho přiletěl vrtulník.

Mluvčí krajských hasičů Jan Sýkora ČTK řekl, že událost byla hlášená po 17:30. "Jde o dopravní nehodu motocyklu a autobusu. Podle prvotních informací jsou tam nějaká zranění a na místo byl povolán vrtulník," uvedl Sýkora.

Policejní mluvčí Pavel Truxa ČTK řekl, že mezi zraněnými byli dva cestující na motorce. Podle Homolové utrpěli mnohočetná poranění.

Záchranáři jim zajistili dýchací cesty a přepravili je vrtulníkem do motolské a sanitkou do střešovické nemocnice. Třetí člověk s lehkým zraněním skončil na chirurgii ve Slaném.

Témata:  Středočeský kraj nehody aut nehody autobusů

Aktuálně se děje

21. dubna 2024 18:45

Policie brzy uzavře případ Vrbětice. Rakušan řekl, že vyšetřování finišuje

Policie by v květnu mohla uzavřít vyšetřování explozí v muničních skladech ve Vrběticích. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) v nedělním vydání pořadu Otázky Václava Moravce potvrdil, že policejní vyšetřování finišuje. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy