Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D10. Několik lidí se zranilo

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D10. (6.6.2025) Fotogalerie +2
Hromadná nehoda uzavřela dálnici D10. (6.6.2025)
Foto: Policie ČR

Hromadná nehoda uzavřela v pátek odpoledne dálnici D10 ve středních Čechách. Střetlo se celkem osm vozidel, pět lidí utrpělo těžká či středně těžká zranění. Příčinou a okolnostmi nehody se zabývá policie. 

Policie informovala o nehodě za 23. kilometrem dálnice ve směru na Trutnov na sociální síti X. Podle prvotních informací havarovalo osm vozidel. Dálnice musela být uzavřena, řidiči musí jezdit po objízdných trasách. 

Záchranáři uvedli, že měli v péči celkem pět pacientů, jejichž stav si žádal převoz do nemocnic. Jedna těžce zraněná osoba byla převezena do Ústřední vojenské nemocnice, další na Bulovku. Dva středně těžce zranění účastníci nehody zamířili do mladoboleslavské nemocnice. Poslední pacient byl přepraven do nymburské nemocnice. 

Na místě zasahovali také středočeští hasiči, kteří museli dvě zraněné osoby vyprostit z havarovaných aut. "Na vozidlech jsme provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny," dodali. 

Témata:  dopravní nehody Policie ČR dálnice D10 Středočeský kraj

Související

Aktuálně se děje

18. ledna 2026 15:57

Jan Tuna už je minulost. Teď Nela Boudová promluvila o toxickém vztahu

Herečka Nela Boudová se v poslední době stále více prosazuje také jako životní koučka, přičemž při práci s klienty čerpá i ze svých vlastních soukromých prožitků. Na sociálních sítích nedávno otevřela téma, které rezonuje s mnoha ženami – problematiku toxických vztahů a náročného období, které následuje po jejich skončení.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy