Policie od úterního odpoledne vyšetřuje tragický incident v Lužné na Rakovnicku. V domě tam našli jednoho mrtvého člověka a další dvě zraněné osoby. Případem se zabývají kriminalisté, nikomu by nemělo hrozit další nebezpečí.
Pro středočeskou policii případ začal v úterý krátce po poledni, kdy přijala oznámení o blíže nespecifikovaném incidentu mezi několika osobami v obci na Rakovnicku. Strážci zákona museli přistoupit k násilnému vstupu do domu, kde našli jednu osobu bez známek života.
"Dále se zde nacházely dvě zraněné osoby, kdy jedna byla letecky transportována do nemocnice a druhá převezena pozemní cestou taktéž do zdravotnického zařízení," uvedl policejní mluvčí Pavel Truxa.
Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří se zabývají veškerými okolnostmi tragické události. Z dosud provedeného šetření podle mluvčího nevyplývá, že by veřejnosti hrozilo nebezpečí.
Témata: krimi, Policie ČR, Středočeský kraj
Související
13. února 2026 17:10
13. února 2026 9:10
10. února 2026 13:16
8. února 2026 10:06
7. února 2026 19:41
5. února 2026 12:36