Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kapr zavinil dopravní nehodu, pro řidičku letěl záchranářský vrtulník

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Foto: Lukáš Urban, EuroZprávy.cz

Na Českolipsku havarovala dvaašedesátiletá řidička, když jí skočil do klína kapr, jehož vezla na sedadle spolujezdce. Utrpěla středně těžké poranění. Na webu policie o tom informovala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Nezvyklá nehoda se stala v pondělí odpoledne v Horní Polici. Žena vezla kapra ve Škodě Felicii v igelitové tašce uložené do lavoru. Měla ho vedle sebe, na místě spolujezdce. Za jízdy jí kapr skočil do klína.

"Šokovaná žena v tu chvíli ztratila kontrolu nad řízením a vyjela do protisměru, kde nejprve srazila dopravní značku a potom nabourala do betonového sloupu," uvedla Baláková.

Řidička ve vozidle jela sama, má středně těžké zranění. Zdravotníci ji podle mluvčí policie transportovali vrtulníkem do nemocnice se zlomeninou kotníku a s pohmožděným hrudníkem.

Témata:  dopravní nehody zajímavosti Liberecký kraj Zdravotnická záchranná služba

Aktuálně se děje

20. května 2024 21:54

Litva: Ukrajina by měla mít více svobody při útocích na cíle v Rusku

Západní spojenci Ukrajiny by měli zrušit omezení na použití zbraní dodaných na Ukrajinu a dopřát Kyjevu více svobody při útocích na cíle v Rusku. V pondělí to během rozhovoru prohlásil litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis, informuje agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy