Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mimořádně tragická nehoda u Dvora Králové nad Labem. O život přišli čtyři lidé

U Dvora Králové nad Labem došlo k tragické nehodě. (9.9.2025)
U Dvora Králové nad Labem došlo k tragické nehodě. (9.9.2025)
Foto: Policie ČR

Mimořádně tragická nehoda se v úterý vpodvečer stala u Dvora Králové nad Labem v Královéhradeckém kraji. Srazila se dvě osobní vozidla, nepřežili čtyři lidé. Další osoba utrpěla těžké zranění. Příčinou tragédie se zabývá policie. 

K nehodě došlo v úterý vpodvečer mezi na silnici I/37 mezi obcemi Choustníkovo Hradiště a Kocbeře na Královédvorsku. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

"Při dopravní nehodě došlo k úmrtí 4 osob. Další osoba byla zraněna těžce a předána do péče zdravotníků," uvedla policejní mluvčí Andrea Muzikantová. Silnice musela být uzavřena, provoz byl veden po objízdných trasách.

"Případ si převzali trutnovští kriminalisté, kteří budou nyní intenzivně zjišťovat přesné příčiny a veškeré okolnosti této tragické události a také to, co jí předcházelo," dodala mluvčí. 

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Královéhradecký kraj

Související

Aktuálně se děje

12. května 2026 9:13

Dlouho jsme o něm neslyšeli. Tomáš Krejčíř se prý rozvádí

Tomáš Krejčíř se už před mnoha lety téměř dokonale ztratil z očí. Občas si ale na někdejšího úspěšného herce z televizních seriálů někdo vzpomene. Tentokrát mu to nemůže být příjemné, protože se řeší zásadní zvrat v Krejčířově osobním životě. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy

Slávisté vtrhli na hřiště a napadli hráče Sparty

Slavia dostala pokutu a kontumaci. Další utkání budou bez diváků

Sobotní pražské derby mezi Slavií a Spartou, které mělo být oslavou fotbalu, skončilo pro vršovický klub naprostou pohromou. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA) na svém mimořádném zasedání vynesla tresty, které v historii samostatné české ligy nemají obdoby. Výsledkem je nejen ztráta bodů u zeleného stolu, ale také obří finanční postih a uzavření stadionu.