Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mladík ve škole na Tachovsku vyhrožoval spolužačce. Skončil v cele

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Roman Veselý / INCORP images

Policie v úterý zasahovala na jedné ze škol na Tachovsku kvůli výhrůžkám, jejichž původcem byl jeden ze studentů. Mladík podle dosavadních zjištění vyhrožoval spolužačce tím, že zabije její blízké.

Policie v úterý po jedné hodině odpoledne přijala oznámení, že na jedné ze škol na Tachovsku má vyhrožovat mladý muž s nožem dvěma osobám zabitím.

"Dle zjištěných skutečností vyhrožoval jednadvacetiletý student této školy zabitím dvou blízkých osob jedné z jeho spolužaček. Naštěstí se nepotvrdilo, že by se na místě nacházel nůž nebo nějaká jiná zbraň. Ke zranění osob nedošlo," uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Strážci zákona muže zadrželi, umístili do policejní cely a zároveň zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a přečinu nebezpečného vyhrožování. Případ je nadále předmětem šetření.

Témata:  Policie ČR krimi Plzeňský kraj

Aktuálně se děje

21. května 2024 16:12

Boje v Charkovské oblasti vysídlily přes 14 tisíc lidí

V Charkovské oblasti na severovýchodě Ukrajiny, kde Rusové nedávno spustili novou pozemní ofenzívu, bylo v posledních dnech vysídleno více než 14.000 lidí, oznámila v úterý Světová zdravotnická organizace (WHO). Uvedla to agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy