Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda kamionu na D2 zastavila provoz na Slovensko. Tvoří se dlouhé kolony

Nehoda kamionu uzavřela dálnici D2. (23.8.2024)
Nehoda kamionu uzavřela dálnici D2. (23.8.2024)
Foto: HZS Jihomoravského kraje

Nehoda nákladního auta v pátek odpoledne zastavila provoz na dálnici D2 ve směru na Slovensko. Za místem havárie se utvořily mnohakilometrové kolony, řidiči musí jezdit po objízdné trase. 

Nehoda se stala na 28. kilometru ve směru na Břeclav, informovali jihomoravští hasiči krátce po 13. hodině na sociální síti X. Na místě události řešili únik oleje z převáženého stroje.

Havárie se obešla bez zranění, ovšem omezila provoz na dálnici. Vytvořila se až jedenáct kilometrů dlouhá kolona, zatímco policisté odkláněli dopravu na Hustopeče. 

Hasiči ukončili svůj zásah po půl čtvrté a dodali, že vyproštění kamionu bude pravděpodobně řešit specializovaná firma. Na místě zůstávají policisté. Podle webu dopravniinfo.cz se počítá s omezením provozu až téměř do 19:00. 

Témata:  dopravní nehody dálnice D2 hasiči Jihomoravský kraj

Související

Aktuálně se děje

29. května 2026 21:19

Britney Spears dala policistům při zatýkání bizarní nabídku

Na veřejnost se dostaly videozáznamy z březnového zatčení zpěvačky Britney Spears v Kalifornii, které zachycují momenty, kdy opakovaně odmítala opustit své vozidlo. Hlídka dálniční policie ji zastavila na základě telefonátu na tísňovou linku od jiného řidiče, který nahlásil, že její černé BMW kličkuje mezi dvěma jízdními pruhy. Zasahující policisté čtyřiačtyřicetileté popové ikoně sdělili, že z jejího auta cítí alkohol, a proto ji vyzvali k vystoupení z vozu kvůli provedení testu střízlivosti.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy