Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda kamionu zablokovala dnes odpoledne dálnici D1 na Novojičínsku

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Roman Veselý / INCORP images

Nehoda kamionu zablokovala dnes odpoledne dálnici D1 na Novojičínsku. Směr na Brno byl na téměř čtyři hodiny neprůjezdný. ČTK to řekla mluvčí moravskoslezské policie Eva Michalíková. Kamion podle ní havaroval pravděpodobně vinou počasí.

Nehoda se stala okolo 16:00 u obce Kujavy. Silnice byla neprůjezdná do 19:40. Na místě se vytvořila asi sedm kilometrů dlouhá kolona, která se nyní pozvolna rozjíždí.

V souvislosti s intenzivním sněžením moravskoslezští policisté řešili jen dnes 200 událostí. "Z toho je asi stovka nehod. Tedy událostí s více účastníky. Zbývající jsou situace, kdy někdo sjel mimo vozovku či narazil bez účasti někoho dalšího do svodidel," vysvětlila. Dodala, že všechny nehody se obešly bez zranění.

Témata:  dopravní nehody dálnice D1 Policie ČR

Aktuálně se děje

16. června 2024 18:01

Pellegrini přijede do Česka. Návštěva má být symbolem usmíření

Nový slovenský prezident Peter Pellegrini v diskusním pořadu veřejnoprávní televize RTVS prozradil, že český protějšek Petr Pavel vnímá blížící se Pellegriniho návštěvu Česka jako možná symbol usmířen mezi oběma zeměmi po březnovém přerušení mezivládních konzultací. Pellegrini dorazí do Prahy 26. června. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy