Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Neštěstí na Trutnovsku: Malého chlapce srazilo auto, zemřel

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Na silnici I/14 v obci Rudník na Trutnovsku srazilo osobní vozidlo chlapce, na místě zemřel. Nehoda se stala ve středu 4. prosince po 14:00. Uvedl to mluvčí trutnovské policie Lukáš Vincenc.

Okolnostmi tragické nehody se zabývá policie. Podle informací ČTK bylo chlapci pět let, policie to nepotvrdila.

"Nestalo se to na přechodu pro chodce, stalo se to v blízkosti autobusové zastávky. Nešlo o klasické přecházení vozovky. Bližší informace nebudeme v tuto chvíli poskytovat," sdělil Vincenc.

Silnice byla po dobu vyšetřování nehody na místě uzavřena, objížďka vedla po vedlejších komunikacích. "Zahájili jsme úkony trestního řízení pro usmrcení z nedbalosti," dodal Vincenc.

Témata:  dopravní nehody Královéhradecký kraj Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

9. ledna 2026 21:49

9. ledna 2026 9:15

Šťastný konec pátrání. Pohřešovanou dívka z Blanenska našli v cizině

Šťastný konec má pátrání po osmnáctileté dívce z Blanenska, která se pohřešovala od pondělí. Policii se ji po zapojení veřejnosti podařilo vypátrat v blíže nespecifikované sousední zemi. Teenagerka by měla být v pořádku.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Filip Turek

Pavel čelí žalobě od Turka

Spor mezi hradem a stranou Motoristé sobě nabírá na obrátkách. Poslanec Filip Turek v pátek oznámil, že v nejbližší době podá na prezidenta Petra Pavla žalobu na ochranu osobnosti. Turek toto rozhodnutí zveřejnil během své návštěvy Kyjeva, kde je součástí delegace ministra zahraničí Petra Macinky. Poslanci se nelíbí způsob, jakým hlava státu odůvodnila své rozhodnutí nejmenovat ho ministrem životního prostředí, a bude proto soudní cestou žádat omluvu.