Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pavel stráví v příštím týdnu jeden den v Libereckém kraji

Petr Pavel
Petr Pavel
Foto: Jan Nebřenský / INCORP images

Prezident Petr Pavel bude příští týden pokračovat v cestách po regionech. Po Ústeckém, Karlovarském a Moravskoslezském navštíví také Liberecký kraj. Součástí programu bude veřejná debata, vyplývá z veřejně dostupných informací.

Jednodenní cestu do Libereckého kraje podnikne Pavel ve středu, kdy je také od 18:30 naplánována veřejná debata ve Velkém sále kulturního a společenského centra Lidové sady v Liberci. Vstup je zdarma, zájemci se však musí zaregistrovat.

Prezident během návštěvy zavítá do Nového Města pod Smrkem ve Frýdlanstkém výběžku, poté se přesune do Liberce, kde absolvuje prohlídku kasáren a zúčastní se slavnostního zahájení výstavby nemocničního pavilonu.

Aktuálně je Pavel na třídenní pracovní návštěvě Bruselu, kde se ve středu setkal s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem. Dnes proběhne setkání s admirálem Robem Bauerem, předsedou Vojenského výboru NATO.

Témata:  Petr Pavel Liberecký kraj

Aktuálně se děje

15. dubna 2024 23:30

Biden pozval Fialu do Bílého domu. Česko pochválil jako spojence USA

Americký prezident Joe Biden přijal v pondělí odpoledne místního času v Oválné pracovně Bílého domu českého premiéra Petra Fialu (ODS), který je na dvoudenní pracovní návštěvě USA. Podle Fialy je klíčové, že obě země sdílejí hodnoty, jakými jsou lidská práva, svoboda a demokracie. Biden řekl, že Praha je pro Washington skvělým spojencem. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Zbyněk Stanjura /ODS/

Podle Stanjury ODS nepočítá s vytvořením vládní koalice s hnutím ANO

Podle ministra financí a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury strana nepočítá s možností vytvoření vládní koalice s hnutím ANO po příštích sněmovních volbách v roce 2025. Stanjura to uvedl v České televizi v podvečer. Podle něj se ODS bude příští rok snažit o volební vítězství s cílem získat pozici premiéra a stát se nejsilnější vládní stranou.