Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Po D4 uháněl řidič ve formuli, policie hledá svědky kuriózního případu

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Příbramští policisté pátrají po řidiči formule, který jel v neznámé době po dálnici D4. Jízdu závodního auta zachytili ostatní motoristé na video. Policie žádá svědky, aby se jí přihlásili, uvedla dnes mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Dopravní inspektorát v Příbrami se případem zabývá kvůli podezření z porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích. Řidič závodního automobilu jel v neznámé době po D4.

Policie má k dispozici dva videozáznamy pořízené ostatními motoristy, které jízdu dokládají.

"Policisté žádají osoby, které video natočily, aby se ozvaly na telefonní číslo 974 879 469 nebo 974 879 503. Dále žádají všechny ostatní svědky, kteří by mohli poskytnout důležité informace k jízdě závodního auta, popřípadě ke zjištění jeho řidiče, aby se také ozvali na výše uvedené telefonní číslo," dodala mluvčí.

Témata:  Středočeský kraj řidiči krimi dálnice D4

Související

Aktuálně se děje

27. února 2026 21:48

Novinka na Instagramu. Rodiče má upozornit na nevhodný obsah u dětí

Internetový gigant Meta chystá na sociální síti Instagram nové opatření, které má chránit dětské uživatele před nebezpečným obsahem. Upozornila na to BBC. Děje se tak v době, kdy některé země uvažují o úplných zákazech pro děti na sítích. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy

Andrej Babiš po setkání s prezidentem Petrem Pavlem (27.10.2025)

Babiš: Írán je hrozba pro EU. Na eskalaci reaguje i opozice

Čeští politici s napětím sledují eskalaci konfliktu na Blízkém východě, kde společné síly Spojených států a Izraele zasáhly strategické cíle na íránském území. Předseda vlády Andrej Babiš označil tento krok za pochopitelný, přičemž zdůraznil, že nekontrolovaný jaderný ambice Teheránu a jeho podpora mezinárodního terorismu představují přímou hrozbu nejen pro stabilitu regionu, ale i pro bezpečnost celé Evropy.