Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie dopadla muže, který měl za dva dny napadnout několik lidí

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Pražská policie v pátek zadržela muže, který je podezřelý z napadení několika lidí v Kunratickém lese a ze čtvrtečního útoku sekerou v Hostavicích. Policisté včera i dnes do pátrání po pachateli těchto trestných činů zapojili vrtulník.

Témata:  krimi Policie ČR

Aktuálně se děje

14. srpna 2026 14:06

Senior se domníval, že investuje s Babišem. Přišel o miliony

O více než deset milionů korun přišel senior z Trutnovska, jenž věřil tomu, že investuje například společně s premiérem Andrejem Babišem. Podvodem se zabývají kriminalisté, pachateli hrozí až deset let za mřížemi. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Letiště Václava Havla Praha

Pražské letiště dokončilo modernizaci hlavní dráhy

Letiště Praha dokončilo druhou závěrečnou etapu modernizace okolí hlavní vzletové a přistávací dráhy 06/24, na kterou bude dnes během odpoledne opět převeden veškerý letecký provoz. Během čtyř a půl měsíce se podařilo realizovat 14 stavebních a technologických projektů Letiště Praha společně se 3 významnými investičními akcemi externích partnerů, informovala společnost v tiskové zprávě.