Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie obousměrně uzavřela D2 kvůli nehodě několika vozidel

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Od brzkých ranních hodin byla obousměrně uzavřená D2 kvůli hromadné nehodě několika vozidel na 54. kilometru. Řidiči museli v ranní špičce jezdit po objízdných trasách, po 9. hodině už byla dálnice opět průjezdná.

Policie o nehodě informovala přesně v 5:00 na twitteru s tím, že se začínají tvořit kolony. Řidičům radila, aby se místu raději vyhnuli. Ve směru od Brna byla dálnice uzavřena na 41. kilometru, v opačném směru ze Slovenska byla objízdná trasa vedena přes hraniční přechod Hodonín/Holíč.

U incidentu zasahovali také jihomoravští hasiči, kteří uvedli, že nebylo nutné z havarovaných vozidel nikoho vyprošťovat. Práce ukončily po půl sedmé, odstranění vozů dostala na starost odtahová služba.

Témata:  dálnice D2 dopravní nehody Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

20. června 2026 15:03

Počasí: Česko zasáhly silné bouřky, padají dvoucentimetrové kroupy

První výraznější bouřky dnešního dne se na českém území již rozvíjejí v Jihočeském kraji, kde zasáhly zejména Prachaticko a Volyňsko. Vzhledem ke stávajícím atmosférickým podmínkám je v těchto oblastech nutné počítat s rizikem pádu krup o průměru přesahujícím 2 centimetry a také s velmi intenzivními přívalovými srážkami.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

České Dráhy

Na Colours of Ostrava můžete speciálním vlakem. Zahrají Gufrau

Také letos vypraví České dráhy na festival Colours of Ostrava speciální vlak Colours Expres. Ve středu 15. července dopraví návštěvníky z Prahy přímo do Ostravy a po skončení festivalu zajistí v neděli 19. července také pohodlnou cestu zpět. Cestující se mohou těšit na jízdu moderní soupravou ComfortJet, doprovodný program na palubě i možnost vyřízení festivalové akreditace už během cesty. Předprodej jízdenek na speciální vlak již byl zahájen.