Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie šetří nález těla na Mělnicku, zřejmě jde o sebevraždu

Ilustrační fotografie.
Ilustrační fotografie.
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Středočeská policie se zabývá nálezem bezvládného těla na Mělnicku. Muž se zřejmě zastřelil po předchozí dopravní nehodě, vyplývá z dosavadních informací. Tragická událost je nadále předmětem vyšetřování. 

O případu informoval server novinky.cz. Pro bezpečnostní a záchranné složky začal po 12. hodině, kdy byl nahlášen nález bezvládného těla muže u havarovaného vozidla na silnici mezi Cítovem a Vliněvsí.

"Na místě šetříme pravděpodobnou sebevraždu muže. Může to zřejmě souviset s dopravní nehodou. Muž nebyl ve vozidle, přivolaný lékař na místě vyloučil cizí zavinění," řekl policejní mluvčí Pavel Truxa zmíněnému webu. Záchranáři uvedli, že na místě se nacházela osoba se zraněním neslučitelným se životem. Na místo byl proto přivolán koroner. 

Český statistický úřad (ČSÚ) loni evidoval 16 282 dopravních nehod ve Středočeském kraji. Šlo o nárůst o více než 1100 případů oproti předchozímu roku. 

Témata:  krimi Policie ČR Středočeský kraj

Aktuálně se děje

17. května 2024 19:50

Třináct zemí vyzvalo Izrael, aby neprováděl rozsáhlou ofenzivu ve městě Rafáh

Třináct zemí, včetně sedmi členů Evropské unie, vyzvalo Izrael, aby neprováděl rozsáhlou ofenzivu ve městě Rafáh na jihu Pásma Gazy a umožnil dovoz humanitární pomoci na toto palestinské území přes všechny dostupné přechody. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Petr Fiala ve volebním štábu Petra Pavla

Odbory odvolaly protest. Fiala je zve k jednacímu stolu

Premiér Petr Fiala (ODS) ocenil reakci odborů, které ve ve světle událostí na Slovensku zrušily plánovaný protivládní protest. Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS) to oznámila ve čtvrtek, protestní akce měla proběhnout v úterý 21. května. Důvody pro svolání demonstrace však podle zástupců zaměstnanců trvají.