Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie upozornila na možný výskyt kočkovité šelmy na Litoměřicku

Policie upozornila na možný výskyt šelmy na Litoměřicku.
Policie upozornila na možný výskyt šelmy na Litoměřicku.
Foto: Policie ČR

Policie varovala ve středu odpoledne před možným výskytem kočkovité šelmy na Litoměřicku. Lidé by měli zvážit návštěvy lesních porostů a v případě spatření zvířete zavolat na tísňovou linku.

Blíže nespecifikovaná šelma měla být viděna v okolí osady Horní Bukovina, která je součástí městysu Levín ležícího asi šest kilometrů severozápadně od městečka Úštěk. Policie zveřejnila varování před půl čtvrtou na oficiálním twitterovém profilu.

"Raději vynechte návštěvu lesa a v případě spatření zvířete neprodleně informujte policisty na lince 158," radí policisté.

Témata:  Policie ČR zvířata

Aktuálně se děje

15. dubna 2024 21:04

Češi pracují na zajištění další munice pro Ukrajinu, přiznal Fiala

Česko má nasmlouváno 180 tisíc kusů dělostřelecké munice pro ukrajinskou armádu a pracuje na zajištění dalších 300 tisíc kusů, prozradil premiér Petr Fiala (ODS) britskému deníku Financial Times. Evropa musí podle Fialy posílit také vlastní obranu.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Zbyněk Stanjura /ODS/

Podle Stanjury ODS nepočítá s vytvořením vládní koalice s hnutím ANO

Podle ministra financí a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury strana nepočítá s možností vytvoření vládní koalice s hnutím ANO po příštích sněmovních volbách v roce 2025. Stanjura to uvedl v České televizi v podvečer. Podle něj se ODS bude příští rok snažit o volební vítězství s cílem získat pozici premiéra a stát se nejsilnější vládní stranou.