Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie v Plzni evakuovala dům kvůli nálezu munice. Zajistí ji pyrotechnik

Policie ČR
Policie ČR
Foto: Policie ČR

Policie zasahuje v neděli večer u nálezu nebezpečné munice v Plzni. Do domu byl přivolán pyrotechnik, proběhla evakuace. Kromě strážců zákona pomáhají u zásahu také hasiči. 

Policie po půl osmé večer na sociální síti informovala, že probíhá evakuace obyvatel z několika bytů jednoho domu ve Skvrňanské ulici v Plzni. Lidé byli vyzváni k tomu, aby na místě dbali pokynů autorit. 

Na místě jsou policejní hlídky a hasiči. "V jednom bytě bylo nalezeno několik kusů munice, její odborné zajištění provede na místo přivolaný pyrotechnik," vysvětlila policie. 

Témata:  Policie ČR hasiči Plzeňský kraj

Související

Aktuálně se děje

30. června 2026 17:26

Konec sdílení telefonních čísel. WhatsApp zavádí revoluční změnu

Globální komunikační platforma WhatsApp, kterou využívají přibližně tři miliardy lidí, zavádí novou funkci umožňující propojení uživatelů prostřednictvím unikátních uživatelských jmen namísto sdílení telefonních čísel. Tato novinka se bude celosvětově rozšiřovat v průběhu několika příštích měsíců.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy