Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie večer na desítky minut uzavřela náměstí I. P. Pavlova kvůli maketě granátu

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie zasahovala v pátek večer na náměstí I. P. Pavlova, údajně tam měl být muž s granátem. Podle policejního pyrotechnika šlo o maketu, omezení bylo po několika desítkách minut ukončeno.

Policie informovala o zásahu krátce před půl devátou večer s tím, že by se na místě měl nacházet muž s granátem. Strážcům zákona asistovali hasiči. "Omezení na místě bylo ukončeno. Podle pyrotechnika se jednalo pouze o maketu granátu," oznámila policie ve 20:40 na sociální síti X.

V průběhu policejní uzávěry vlaky metra na lince C stejnojmennou stanicí pouze projížděly. Podle informací pražského dopravního podniku se opatření dotklo také tramvajových linek 4, 6, 10, 16, 22 a 23.

Témata:  Policie ČR Praha

Související

Aktuálně se děje

22. listopadu 2025 12:40

Hezuckého trápí zdraví: Navštívil ho Mareš

Oblíbený moderátor Leoš Mareš zamířil ve čtvrtek do nemocnice za svým dlouholetým parťákem z Ranní show rádia Evropa 2, Patrikem Hezuckým, který musel nečekaně vynechat vysílání. Mareš, který musel show poprvé vysílat sám, popsal návštěvu jako velmi klidnou a potěšující.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy