Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie vyšetřuje napadení v pražském servisu, jeden člověk je po smrti

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Pražská policie vyšetřuje napadení v autoservisu v Řepích, ke kterému byli přivoláni i lidé z oddělení vražd. Hrůzný čin si totiž vyžádal úmrtí jedné osoby. Strážci zákona na místě zadrželi jednoho muže. 

Pražští policisté o zásahu informovali po půl třetí odpoledne na sociální síti X. "Na místě byl zadržen jeden muž, druhý i přes poskytnutou resuscitaci bohužel zemřel. Na místě jsou mimo jiné kriminalisté z oddělení vražd a zjišťují, co se stalo," uvedla policie.

Podle serveru novinky.cz u oběti nejprve probíhala resuscitace za telefonické asistence, zatímco na místo mířili záchranáři. Mluvčí zdravotníků uvedl, že napadený muž utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Web iDnes.cz napsal, že k tragické události došlo v autoservisu nedaleko garáží Řepy v Reinerově ulici.

Témata:  krimi Policie ČR Praha

Aktuálně se děje

25. května 2024 11:19

Borrell: EU si musí vybrat, jestli podpoří instituce prosazující právní stát, nebo Izrael

Evropská unie si bude muset vybrat mezi podporou mezinárodních institucí prosazujících zásady právního státu a podporou Izraele, prohlásil šéf evropské diplomacie Josep Borrell. Reagoval na rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora (ICJ), který Izraeli nařídil okamžité zastavení vojenské operace ve městě Rafah na jihu Pásma Gazy, uvedla agentura Reuters.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Češi se probojovali do finále MS v hokeji

Mimořádná zpráva

Češi sedmi brankami dokonale rozložili dosud suverénní Švédy a zahrají si doma na MS o zlato

Pokud byl plán svěřenců kouče Radima Rulíka pro semifinále se Švédy nenechat nic náhodě, tak to splnili měrou vrchovatou. Od začátku do konce totiž si šli za jasným cílem, nedat soupeři ani čichnout a dojít tak do vytouženého finále. Svými dvěma brankami režírovali toto neuvěřitelné tažení za vítězstvím jak David Kubalík, tak Lukáš Sedlák, přičemž nejvíc kanadských bodů zaznamenala Nečasova formace, přičemž sám Nečas zaznamenal hned čtyři z nich. A samozřejmě přispěl stále klidně chytající Lukáš Dostál.