Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie vyšetřuje smrt dítěte v Nymburce. Vypadlo z okna

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Tragédie se v pondělí odpoledne stala ve středočeském Nymburce. Chlapec, kterému nebylo ani pět let, vypadl z okna a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Vážným zraněním tam podlehl. Případ vyšetřuje policie. 

K pádu dítěte z okna došlo v pondělí odpoledne. Hoch utrpěl vážná až kritická zranění. Na místě jej ošetřila záchranná služba, vrtulník následně přepravil pacienta do královéhradecké nemocnice. Zranění ale byla natolik vážná, že jim chlapec podlehl. 

"Chlapeček v nemocnici zemřel, případem se nyní zabývají nymburští kriminalisté. Nařídili soudní pitvu, zjišťují veškeré okolnosti, za jakých k pádu došlo," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová pro web novinky.cz. 

V případu byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z usmrcení z nedbalosti.

Témata:  děti Policie ČR Středočeský kraj

Související

Aktuálně se děje

23. dubna 2026 8:29

Nikol Leitgeb přišla o milovanou babičku. Smutní i Roman Šmucler

Nikol Leitgeb smutní. Ve věku 88 let zemřela její babička, lékařka a docentka Blanka Kozáková. Známá influencerka není jedinou známou osobností, která truchlí. Vzpomínku přidal například i Roman Šmucler. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy