Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie vyšetřuje vraždu na Semilsku. Obětí je mladý muž

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Roman Veselý / INCORP images

Policie od pátečního večera vyšetřuje vraždu v Semilech. Podle dostupných informací je obětí mladý muž, kterého měla zavraždit jeho partnerka. Kriminalisté na případu pracují a detaily zatím neprozradili. 

Policie potvrdila, že se zabývá zvlášť závažným trestným činem, ke kterému došlo na Semilsku, přičemž podezřelá osoba byla zadržena. Další podrobnosti zatím strážci zákona nechtějí sdělovat. 

Na místě činu byli i záchranáři. "Mohu potvrdit, že jsme v pátek v Semilech zasahovali za asistence policie," uvedl pro iDnes.cz mluvčí záchranářů Michael Georgiev s tím, že případ je předmětem policejního vyšetřování.

Podle informací zmíněného webu je obětí vraždy mladý muž, kterého měla zavraždit jeho partnerka. Dveře domu, v němž k tragédii došlo, jsou momentálně opatřené policejní plombou.

Témata:  vražda Policie ČR

Aktuálně se děje

14. července 2024 17:59

Hamás vzdal snahu o příměří v Gaze. Jednání s Izraelem končí

Konec války v Pásmu Gazy se opět oddálil. Palestinské militantní hnutí Hamás v neděli oznámilo, že se stahuje z vyjednávání o příměří, informoval web France24. Hamás konstatoval, že je připraven obnovit jednaní ve chvíli, kdy Izrael prokáže, že skutečně stojí o uzavření dohody. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy