Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při nehodě auta a autobusu na Lounsku zemřel člověk, další je vážně zraněný

Hasiči zasahují u tragické nehody na Lounsku. (22.1.2023)
Hasiči zasahují u tragické nehody na Lounsku. (22.1.2023)
Foto: HZS Ústeckého kraje

U Rané na Lounsku dnes při srážce osobního auta a autobusu zemřel jeden člověk a jeden se těžce zranil. Další tři lidi převezla sanitka na vyšetření do nemocnice. ČTK to řekl mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Policie odkládní dopravu v místě nehody přes Břvany a Lenešice.

Nehoda se stala před 15:00 u obce Raná. "Srazil se osobní automobil s autobusem, příčiny se na místě vyšetřují," řekl ČTK policejní mluvčí Kamil Marek. Zemřel řidič automobilu. Vážně zraněného člověka převezli záchranáři do chomutovké nemocnice a tři lidi na vyšetření do nemocnice v Mostě.

Na místě zasahovali hasiči, kteří vyprošťovali zraněného řidiče autobusu pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Cestující z autobusu převzali hasiči.

V Ústeckém kraji dnes odpoledne opět začalo sněžit. Silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností.

Témata:  Policie ČR dopravní nehody nehody autobusů

Související

Aktuálně se děje

13. února 2026 20:04

Letošní StarDance nebude bez překvapení. ČT potvrdila první novinku

StarDance se na televizní obrazovky vrátí až na podzim, ale už v únoru je potvrzena jedna důležitá změna ve složení poroty. Česká televize ve čtvrtek v reakci na spekulace oznámila návrat Zdeňka Chlopčíka. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Filip Turek (Motoristé)

Nejméně věří Češi Turkovi, ukázal průzkum. Od politika přišla rázná reakce

První letošní výzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), realizovaný na přelomu ledna a února 2026, nabízí detailní pohled na to, jak čeští občané vnímají své politické představitele. Nejdůvěryhodnější postavou české politické scény zůstává prezident Petr Pavel, kterému věří 62 procent dotázaných. Jako jediný politik v šetření oslovuje téměř dvě třetiny veřejnosti a dosahuje kladného indexu důvěry ve výši +28.