Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Skladatel Jaroslav Uhlíř byl pohřešován, kolem případu jsou nejasnosti

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Čtyřiasedmdesátiletý skladatel, klavírista a moderátor Jaroslav Uhlíř se několik hodin pohřešoval. Policisté ho hledali od dnešního dopoledne.

Krátce před 14:00 řekla ČTK mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová, že Uhlíř byl nalezen a je v pořádku. Důvody vyhlášení pátrání policie neupřesnila.

Uhlíř je autorem hudby k písním i filmům. Napsal hudbu například pro písně Holubí dům a Ani k stáru či pro snímky Ať žijí duchové!, Trhák, Lotrando a Zubejda nebo Tři bratři.

V minulosti mimo jiné moderoval televizní pořady s textařem a moderátorem Karlem Šípem a dlouhodobě spolupracuje s dramatikem, hercem a textařem Zdeňkem Svěrákem.

Témata:  Jaroslav Uhlíř pohřešované osoby Praha Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

3. dubna 2026 8:35

Dara Rolins u oslav nebyla. Mám super vzpomínku, řekla k záběrům z kabiny

Dara Rolins se po úterním dramatu podělila o emoce českých fotbalistů, kteří po 20 letech slaví postup na mistrovství světa. Leckdo nabyl dojmu, že díky snoubenci Pavlu Nedvědovi byla sama přímo v kabině. Bylo to ale celé jinak. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy