Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda u Blučovič na Vyškovsku. Řidička nepřežila čelní střet

Na Vyškovsku se stala tragická dopravní nehoda. (19.11.2025)
Na Vyškovsku se stala tragická dopravní nehoda. (19.11.2025)
Foto: Policie ČR

Tragická nehoda se ve středu stala na Vyškovsku. Na jedné z frekventovaných silnici došlo k čelní srážce dvou vozidel, která si vyžádala lidskou oběť. Další tři lidé utrpěli zranění. Příčina havárie je předmětem policejního vyšetřování.

Jihomoravská policie o nehodě krátce informovala už po poledni na sociální síti X, kdy uvedla, že silnice I/50 je v místě nehody u Bučovic na Vyškovsku neprůjezdná kvůli probíhajícímu zásahu všech složek integrovaného záchranného systému. 

"Podle prvotních informací měla řidička osobního vozidla z dosud nezjištěných příčin přejet do protisměru, kde se čelně střetla s dalším vozem," uvedli strážci zákona s tím, že bilance havárie je tragická. "Jedna řidička na místě zemřela, další tři osoby byly zraněny," dodali.

Řidiči musí počítat se zdržením a jízdou po objízdné trase, která je vedena přes Letonice, případně Bohaté Málkovice. Tvoří se nicméně dlouhé kolony. 

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Jihomoravský kraj

Související

Aktuálně se děje

25. července 2026 10:13

Dara Rolins osvětlila, jak je to se svatbou s Pavlem Nedvědem

Dara Rolins se v červenci ocitla pod tíhou spekulací, které hovořily o tom, že už je možná vdanou paní. Její svatba s Pavlem Nedvědem je ostatně v československém šoubyznyse netrpělivě očekávanou událostí. Je pravda, že už proběhla? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Vakcína, ilustrační fotografie.

Češi by se mohli očkovat proti chřipce i v lékárnách

Česko dlouhodobě patří mezi země s nízkou proočkovaností proti chřipce. Očkování využije každoročně jen kolem 8 % obyvatel. Ministerstvo zdravotnictví proto připravuje legislativní návrh, který by za jasně stanovených podmínek umožnil očkování proti chřipce také v lékárnách. Cílem je nabídnout lidem další možnost, jak se nechat očkovat, zlepšit dostupnost této osvědčené formy prevence a přispět ke zvýšení proočkovanosti. Návrh je nyní v meziresortním připomínkovém řízení.