Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda u Kolína: Jeden mrtvý po srážce tří vozidel na obchvatu města

Na obchvatu Kolína se stala tragická nehoda. (26.9.2024)
Na obchvatu Kolína se stala tragická nehoda. (26.9.2024)
Foto: Policie ČR

K tragické nehodě tří vozidel došlo ve čtvrtek dopoledne na obchvatu středočeského Kolína. Jeden člověk ji nepřežil, další vážně zraněná osoba byla převezena do nemocnice. Příčinou havárie se zabývají policisté. 

Záchranné složky k nehodě na silnici I/38 vyrazily po deváté hodině, vzlétl i vrtulník. Jeden z řidičů utrpěl natolik závažná zranění, že jim na místě podlehl. Další osoba byla letecky přepravena do jedné z pražských nemocnic. 

"Podle prvotních informací došlo k dopravní nehodě pravděpodobně tak, že řidič osobního automobilu Škoda Octavia, ze zatím přesně nezjištěných příčin, přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozem. Nákladní vůz, v důsledku nárazu, vybočil ze směru jízdy a přejel do protisměru, kde narazil do boku projíždějícího protijedoucího osobního vozu Škoda Fabia, které jelo za Škodou Octavia," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Silnice musela být obousměrně uzavřena, přičemž objízdná trasa vedla přes centrum Kolína. Tragickou nehodou se zabývají kolínští kriminalisté, kteří budou zjišťovat příčinu a okolnosti této tragické dopravní nehody. U zemřelého muže nařídili soudní pitvu pro zjištění přesné příčiny smrti, dodala mluvčí. 

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Středočeský kraj

Související

Aktuálně se děje

28. března 2026 21:46

27. března 2026 20:06

Laďka Něrgešová se ozvala. Lidem ozřejmila, jak probíhá její léčba

Česko drží palce Laďce Něrgešové, která se už skoro rok potýká s vážnými zdravotními problémy. Známá moderátorka otevřeně popsala, jak probíhá náročná léčba vážné nemoci. A vzkázala, že chce žít kvůli svým dětem. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Andrej Babiš

Ceny pohonných hmot kvůli mně klesají, chlubí se Babiš

Premiér Andrej Babiš dnes na sociálních sítích oznámil první pozitivní výsledky své nedávné kritiky namířené proti vysokým cenám pohonných hmot. Podle jeho slov hlavní provozovatelé čerpacích stanic na dálnici D1 zareagovali na jeho výzvu a začali zlevňovat. Konkrétně uvedl, že cena nafty u těchto klíčových hráčů klesla o dvě koruny na litr, tedy z původních 51,90 Kč na současných 49,90 Kč.