Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda v Letňanech: Řidič měl možná zdravotní problém už před srážkou

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Roman Veselý / INCORP images

Tragická nehoda se ve středu večer stala v pražských Letňanech. Došlo ke srážce čtyř osobních aut, kterou vyšetřuje policie. Prvotní závěry vyšetřování jsou takové, že řidič, který při havárii zemřel, naboural se svým vozem do dalších tří vozidel stojících na křižovatce. 

O nehodě, která se stala ve středu kolem 20. hodiny na křižovatce ve Veselské ulici u letňanského obchodního centra, informoval web novinky.cz.

Podle policie nejprve řidič se svým vozem z neznámých důvodů přejel do protisměru, aby se posléze vrátil k jízdě po směru, přičemž narazil do trojice osobních aut stojících na světelné křižovatce. Muž i přes snahu všech přítomných lidí na místě podlehl zraněním. Policisté pracují s verzí, že se u něj mohly vyskytnout náhlé zdravotní potíže. 

Český statistický úřad (ČSÚ) loni evidoval 14 277 dopravních nehod v Praze. Bylo jich o téměř 1300 méně než v předchozím roce. 

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Praha

Související

Aktuálně se děje

23. května 2026 17:51

Vítězka Zrádců Nicole Šáchová se vdala

Vítězka první řady televizní soutěže Zrádci a stříbrná medailistka z letošního závodu Asia Express Nicole Šáchová prožívá úspěšné období nejen v herních show, ale také v osobním životě.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Ministr kultury Oto Klempíř

Na povrch vyplývá temná minulost ministra Klempíře. StB údajně udal i vlastní přítelkyni

Minulost současného ministra kultury Oty Klempíře spojená s komunistickou tajnou policií začíná vyplouvat na povrch v mnohem konkrétnějších obrysech. Skutečnost, že nynější šéf rezortu kultury spolupracoval s StB, sice není úplnou novinkou, jelikož se k tomuto životnímu období sám veřejně přiznal již v roce 2019 v pořadu Prostor X, nová zjištění publicistického pořadu Reportéři ČT však odhalují dosud neznámé a velmi kontroverzní detaily jeho tehdejších schůzek s řídícími agenty.