Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tři ozbrojení lupiči ukradli v obchodu v Praze luxusní hodinky za miliony korun

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Zboží za miliony korun ukradli dnes tři lupiči ozbrojení střelnými zbraněmi v obchodu s luxusními hodinkami v Praze.

Policisté po pachatelích pátrají. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Podle něj byli lupiči maskovaní a nemluvili česky.

Loupež se stala po 17:00 v obchodě v Široké ulici v centru Prahy. "Odsud si muži následně odnesli zboží v hodnotě několika milionů korun," uvedl Hrdina.

"Kriminalisté na místě zajišťují stopy a po pachatelích intenzivně pátrají," doplnil.

Témata:  krádeže Praha krimi (jednorázové)

Související

Aktuálně se děje

17. ledna 2026 15:50

Piráti mají kompletní předsednictvo. Místopředsedy byli zvoleni Šmída i Richterová

Česká pirátská strana má po víkendovém jednání v Prachaticích kompletní nové vedení. K obhájenému mandátu předsedy Zdeňka Hřiba se přidala čtveřice místopředsedů, které si členská základna vybrala během sobotního Celostátního fóra. Post prvního místopředsedy uhájil poslanec Martin Šmída, druhou místopředsedkyní se stala poslankyně Kateřina Stojanová. Vedení dále doplnili investor Jiří Hlavenka na pozici třetího místopředsedy a poslankyně Olga Richterová jako čtvrtá místopředsedkyně.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy