Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Kostelní Lhotě vjelo auto do lidí na chodníku. Několik zraněných

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Foto: Lukáš Urban, EuroZprávy.cz

V Kostelní Lhotě na Nymbursku došlo v neděli odpoledne k vážné nehodě. Řidič vjel se svým osobním autem na chodník, kde srazil čtyři osoby. Informace o charakteru zranění zatím nejsou známé, na místo však letěly dva záchranářské vrtulníky. 

K nehodě došlo pozdě odpoledne mezi půl šestou a šestou hodinou. Osobní auto jelo směrem od Sadské na Poděbrady, přičemž v Kostelní Lhotě podle policistů ze zatím nezjištěných příčin vyjelo na chodník, kde srazilo čtyři chodce. Jízda skončila nárazem do rodinného domu.

Záchranná služba potvrdila, že na místě je více zraněných. Kromě dvou vrtulníků zasahovaly tři sanitní a jeden lékařský vůz. 

Český statistický úřad (ČSÚ) loni evidoval 16 282 dopravních nehod ve Středočeském kraji. Bylo jich o více než tisíc více než v předchozím roce. 

Témata:  dopravní nehody záchranáři Policie ČR Středočeský kraj

Aktuálně se děje

15. června 2024 16:40

Scholz nepovažuje Putinovy mírové návrhy za věrohodné

Země skupiny G7 se na červnové schůzce nezabývaly řešením války na Ukrajině. Podle německého kancléře Olafa Scholze je totiž zřejmé, že ruský prezident Vladimir Putin nemyslí své mírové návrhy vážně. Na Scholzovo vyjádření upozornila agentura Reuters.

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy