Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Praze se střílelo. Zemřel muž, žena bojuje o život v nemocnici

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Dva lidé byli dnes časně ráno postřeleni v jednom z bytových domů na pražském Jižním Městě. Muž svým zraněním na místě podlehl, žena skončila v kritickém stavu v nemocnici. Případ vyšetřují kriminalisté.

Podle policie se střílelo před 05:00 v Ledvinově ulici. Muž utrpěl střelné zranění hlavy, žena měla zranění břicha.

"Vzhledem k povaze případu nebudeme v současné době sdělovat další informace," uvedla pražská policejní mluvčí Lucie Drábková.

Témata:  krimi střelba v ČR Praha Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

16. července 2026 12:44

Eva Herzigová neutajila zásadní změnu. V Itálii se provdala

Překvapivá a zároveň skvělá zpráva přišla během uplynulého červencového víkendu z Itálie. Eva Herzigová se v 53 letech podruhé vdala. Zatímco její první manželství nemělo dlouhého trvání, tentokrát modelka jen stvrdila dlouholetý vztah s otcem svých dětí. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy

Houby

Houby i lesní ovoce. Ministerstvo odtajnilo, jak si Češi vedou při sběru

Každá česká domácnost, jejíž členové vyrážejí na sběr, si loni v průměru odnesla z lesa 6,2 kilogramu hub, 2,6 kilogramu borůvek a něco přes 1 kilogram malin. Houbařsky byl rok 2025 spíše podprůměrný. Vyplývá to z šetření Ministerstva zemědělství (MZe), který vyhodnotila Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity (ČZU).