Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V pražských Řepích zasahovala policie se samopaly. Někdo tam střílel

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policisté zasahovali v sobotu dopoledne v pražské čtvrti Řepy kvůli hlášení o střelbě. Podle prvních informací šlo pravděpodobně o výstřel z pistole na stlačený plyn, informuje o tom server Novinky.cz.

Incident se odehrál na ulici Skuteckého na západním okraji Prahy. "Na ulici bylo asi dvacet lidí. Všichni začali utíkat poté, co zazněl výstřel," uvedl jeden z očitých svědků pro Novinky.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že byly poškozeny hodiny na sloupu veřejného osvětlení, uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

"Policisté na místě našli plastový projektil a podle všeho tedy nedošlo k poškození hodin klasickou střelnou zbraní, ale pistolí na stlačený plyn," sdělila policie na sociální síti X.

Policie předtím informovala, že hlášení o střelbě obdržela kolem 11:00 hodin. Při incidentu nebyl nikdo zraněn a policisté nyní pátrají po střelci.

Podle Novinek policisté zasahovali na místě se samopaly. 

Témata:  krimi střelba

Aktuálně se děje

18. července 2024 13:01

Žijeme v době hluboké úzkosti. Mladí nemají na bydlení, varuje von der Leyenová

Ve svém hodinovém projevu před europoslanci zdůraznila dosavadní předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, že současná doba je poznamenána hlubokou úzkostí. Upozornil na to server Politico

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy