Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vážná nehoda na D1. Kamiony zastavily provoz, jeden člověk se zranil

Na dálnici D1 se stala nehoda dvou kamionů. (6.3.2025)
Na dálnici D1 se stala nehoda dvou kamionů. (6.3.2025)
Foto: HZS Jihomoravského kraje

Vážná nehoda se zraněním se ve čtvrtek ráno stala na dálnici D1. Srazila se dvě nákladní vozidla, provoz musel být zastaven. Příčinou nehody se zabývají policisté. 

O nehodě informovali jihomoravští hasiči po půl osmé ráno na sociální síti X. "Zasahujeme na 173. km D1 směr Brno u nehody dvou kamionů. Provoz je zastavený," uvedli zástupci složek integrovaného záchranného systému.

Při události se zranila jedna osoba, které hasiči pomohli z kabiny bez použití vyprošťovacích zařízení. Posléze se věnovali úniku provozních kapalin z havarovaných vozidel. Před půl devátou hasiči sdělili, že jejich práce na místě končí. 

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Příčina nehody je předmětem policejního vyšetřování. 

Témata:  dopravní nehody hasiči Jihomoravský kraj

Související

Aktuálně se děje

18. listopadu 2025 21:31

18. listopadu 2025 18:54

Francie v šoku: Matka utopila své pětitýdenní miminko ve vaně

Hrozný čin se odehrál o víkendu ve městě Bayeux ve francouzské Normandii. Jednatřicetiletá žena utopila v noci z pátku na sobotu ve svém domě své pětitýdenní dítě ve vaně. Následně uprchla, ale brzy byla zadržena četníky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy