Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vražda pacientky? Policie vyšetřuje smrt v psychiatrické léčebně Kosmonosy

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Policie vyšetřuje dnešní úmrtí ženy v psychiatrické nemocnici Kosmonosy u Mladé Boleslavi. Není vyloučeno, že ženu někdo zabil.

"Byla nařízena soudní pitva, která se uskuteční v pondělí," řekl dnes ČTK policejní mluvčí Pavel Truxa. Nechtěl komentovat, zda policisté někoho zadrželi.

"Krajští kriminalisté prověřují okolností úmrtí ženy, ke kterému došlo k léčebně v Kosmonosech. Není vyloučeno, že na úmrtí této ženy mohla mít podíl nějaká další osoba," dodal Truxa.

Mrtvá byla narozená v roce 1975. Server Blesk.cz uvedl, že jedna z pacientek napadla druhou.

Témata:  krimi vražda psychiatrie Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

10. ledna 2026 18:14

Pět let od smrti Davida Stypky. Odešel, když se konečně prosadil

Česko si během víkendu připomíná talentovaného umělce, který odešel předčasně. Je to dnes pět let, co po boji s rakovinou zemřel hudebník David Stypka, jenž se teprve ocital na vrcholu slávy. Stypkova hudba ale žije dál, loni mu vyšla už druhá posmrtná deska. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy