Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vražda v Zábřehu. Pitva potvrdila podezření, policie uklidnila místní

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie zásadně pokročila s případem podezřelého úmrtí sedmapadesátiletého muže v Zábřehu na Šumpersku v Olomouckém kraji. Pitva prokázala násilnou smrt. Kriminalisté již zadrželi podezřelou osobu. 

Policie o případu poprvé informovala v neděli, kdy uvedla, že kriminalisté od ranních hodin prověřují podezřelé úmrtí muže. Podle informací webu novinky.cz byla mrtvola nalezena mezi panelovou zástavbou. K objasnění okolností byla nařízena soudní pitva. 

V pondělí ráno byly zveřejněny její výsledky, které ukázaly, že sedmapadesátiletý muž zemřel násilnou smrtí. Strážci zákona zároveň oznámili, že v souvislosti s případem zadrželi jednu osobu.

"Olomoučtí krajští kriminalisté po pár hodinách vypátrali osobu, kterou podezírají z vraždy. Provádí s ní služební úkony. Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí," dodala policie. 

Témata:  vražda Policie ČR Olomoucký kraj

Související

Aktuálně se děje

29. března 2026 8:58

28. března 2026 21:46

28. března 2026 18:20

Dominika Myslivcová dostala od přítele dárek za miliony

Influencerka Dominika Myslivcová prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období. Jednatřicetiletá blondýnka se na sociálních sítích pochlubila novým přírůstkem do své garáže, kterým ji obdaroval její současný partner Jakub. Luxusní automobil v hodnotě několika milionů korun dostala jako překvapení, které rozhodně nečekala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Andrej Babiš

Ceny pohonných hmot kvůli mně klesají, chlubí se Babiš

Premiér Andrej Babiš dnes na sociálních sítích oznámil první pozitivní výsledky své nedávné kritiky namířené proti vysokým cenám pohonných hmot. Podle jeho slov hlavní provozovatelé čerpacích stanic na dálnici D1 zareagovali na jeho výzvu a začali zlevňovat. Konkrétně uvedl, že cena nafty u těchto klíčových hráčů klesla o dvě koruny na litr, tedy z původních 51,90 Kč na současných 49,90 Kč.