Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Letňanech dnes hraje AC/DC, lidé se scházeli už od dopoledne

Axl Rose, náhrada za nemocného zpěváka Briana Johnsona, bude i v Praze
Axl Rose, náhrada za nemocného zpěváka Briana Johnsona, bude i v Praze
Foto: Ed Vill

Praha - Čeští fanoušci australské skupiny AC/DC jsou nedočkaví. Na koncert v pražských Letňanech už několik hodin před jeho začátkem zamířily tisíce lidí, pořadatelé proto začali na místa ke stání pouštět dříve než v avizovaných 16:00.

Akci zahájí v 17:00 česká skupina Doctor Victor. V 18:30 začne produkci americká formace Tyler Bryant and the Shakedown, která AC/DC doprovází na evropské části jejich turné. AC/DC by na pódium měla dorazit v 19:45.

Většina fanoušků zatím zůstává v prostoru před areálem mezi stánky, kde se lze občerstvit za koruny. Veškeré platby u stánků s občerstvením uvnitř areálu lze uskutečnit pouze bezhotovostně. Před vchodem je množství míst, kde lze zakoupit nabitou kartu v hodnotě 300 až 1000 korun, kartu je možné později dobít. Fronty se zde zatím netvoří. Pokud zákazník nevyčerpá limit, může přes internet požádat o vrácení zbytku peněz na svůj účet.

Pořadatelé původně oznámili, že je koncert vyprodaný. Poté, co nemocného zpěváka AC/DC Briana Johnsona nahradil zpěvák Guns N' Roses Axl Rose, někteří fanoušci využili možnost vrátit vstupenky. Lístky je proto možné zakoupit i v den konání koncertu.

Již v metru se cestující z hlášení dozvědí, že v okolí areálu je nedostatek parkovacích míst. K dispozici není žádná úschovna zavazadel ani šatna. Dopravní podnik oznámil, že v době po skončení koncertu ve 22:30 až 24:00 výrazně posílí provoz metra i autobusu linky 195.

Témata:  koncert skupina AC/DC Axl Rose

Související

Aktuálně se děje

28. března 2026 21:46

27. března 2026 18:30

Svěrák terčem pro exprezidenta Klause. Známý režisér musel reagovat

Legendární Zdeněk Svěrák o víkendu oslaví kulaté 90. narozeniny a je možná překvapen, jaké reakce přicházejí na jeho účast na shromáždění na Letenské pláni. Spoustu lidí šokoval svým komentářem exprezident Václav Klaus. Do bývalé hlavy státu se pustil například režisér Jan Hřebejk. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy