Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

McCartney zdarma vystoupil v liverpoolském klubu The Cavern

Paul McCartney
Paul McCartney
Foto: paulmccartney.com

Liverpool - S oblíbenými hity jako Love Me Do nebo All My Loving vystoupil dnes hudebník Paul McCartney v liverpoolském klubu The Cavern, v němž na počátku 60. let začínala skupina The Beatles.

Unikátní dvouhodinový zážitek si nenechalo ujít zhruba 270 nadšených fanoušků. Na lístky, které se rozdávaly zdarma, čekali i několik hodin, napsala agentura AP.

"Před mnoha lety jsme sem přišli a hráli a nevěděli jsme, jestli máme budoucnost. Ale (nakonec) se nám nedařilo špatně... Přijít sem znovu s celou mojí partou je úžasné," řekl McCartney rozjásanému obecenstvu.

Šestasedmdesátiletý hudebník zahrál na kytaru a klávesy známé hity kapely The Beatles i písně z nového sólového alba.

Témata:  Paul McCartney

Související

Aktuálně se děje

9:09

Policie pátrá po anonymovi, který uzavřel obchodní centra. Výhrůžka přišla mailem

V Česku začíná první prázdninový víkend. Mnozí lidé se jistě vyrazí schovat před horkem do klimatizovaných prostor obchodních center. Tři pražská nákupní centra ve čtvrtek ochromil anonym svou výhrůžkou. Policie po něm pátrá. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy