Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Teploty se opět vyšplhají nad dvacítku: Předpověď počasí na noc a pátek 31. května

Jaro, ilustrační fotografie
Jaro, ilustrační fotografie
Foto: MiZ, EuroZprávy.cz

Do střední Evropy se od západu rozšíří tlaková výše. Po jejím severním okraji bude postupovat k východu okludující frontální systém a bude se nad naším územím rozpadat, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Skoro jasno až polojasno, na východě území oblačno a ojediněle přeháňky. V Čechách od severozápadu přibývání oblačnosti. Nejnižší teploty 11 až 7 °C, ve východní polovině území až 4 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): V Čechách oblačno, místy přeháňky, zejména na horách, večer až polojasno. Na Moravě a ve Slezsku polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C. Slabý, během dne mírný severozápadní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles

Témata:  počasí jaro

Aktuálně se děje

25. srpna 2026 10:13

Chudoba, týrání i myšlenky na sebevraždu. Bára Basiková otevřela svou třináctou komnatu

Zpěvačka Bára Basiková otevřeně promluvila o náročných životních obdobích, třech manželstvích i finančních problémech. Její životní osudy mapuje nový časosběrný dokument režisérky Heleny Třeštíkové, který zachycuje poslední tři dekády její kariéry i soukromí. O svých zkušenostech zpěvačka detailněji promluvila také v pořadu Hráči.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy