Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Místo podzimu téměř léto. Počasí na noc a pondělí 21. října

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Mezi tlakovou výší nad východní Evropou a brázdou nízkého tlaku nad západní Evropou k nám bude nadále proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno, na západě a severozápadě až oblačno. Zpočátku ojediněle, postupně místy mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší teploty 12 až 8 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s nebo klidno. Na východě mírný jižní až jihozápadní vítr 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, na východě dobré Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno, na západě a severozápadě většinou oblačno. Místy, odpoledne postupně jen ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 18 až 22 °C, při déletrvající mlze nebo nízké oblačnosti kolem 14 °C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s. Na východě zpočátku vítr mírný jihozápadní 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé až nepříznivé, na východě zpočátku dobré

Témata:  počasí podzim

Související

Aktuálně se děje

13. srpna 2025 12:29

Ivana Gottová a její zdraví? Není to poprvé, co ji postihly problémy

Jako blesk z čistého nebe přišla ve středu zpráva, že se přerušuje projekt Villy Gott, v jehož rámci se měla fanouškům zpřístupnit vila legendárního zpěváka Karla Gotta. Vdova Ivana Gottová to vysvětlila i zdravotními důvody. Není to poprvé, potvrzuje exkurs do minulosti. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy