Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mlhy, mraky a déšť: Předpověď na noc a středu 6. listopadu

mlha
mlha
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Za frontální vlnou, která ustoupí z našeho území dále k východu, k nám bude proudit chladnější a vlhčí vzduch od západu. Informuje o tom ČHMU.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, v Čechách od severozápadu místy až polojasno a ojediněle mlhy. Zejména na jihovýchodě a východě místy déšť. Nejnižší teploty 8 až 4 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti kolem 2 °C. Slabý jihozápadní až západní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré, místy mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Převážně oblačno, v Čechách ráno ojediněle mlhy. Ojediněle, na jihozápadě a západě místy, přeháňky. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C. Slabý, během dne mírný jihozápadní až západní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, odpoledne slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: v noci a ráno místy mírně nepříznivé, jinak dobré

Témata:  počasí ČHMÚ podzim déšť mlhy

Aktuálně se děje

23. května 2024 14:46

23. května 2024 12:16

Počasí: Meteorologové varovali před pátečními bouřkami. Budou silné

Česko v pátek opět zasáhnou silné bouřky, varoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve čtvrtek na sociální síti. Doprovázet je budou zejména přívalové srážky, napršet může kolem 50 milimetrů. Meteorologové také rovnou varovali, že bouřky udeří také o víkendu.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy