Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí na úterý 19. listopadu. Fronta teplotně rozsekne Česko

Podzimní mlhy
Podzimní mlhy
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Nad naším územím se bude udržovat zvlněné frontální rozhraní, ve východní polovině území se obnoví příliv teplého vzduchu od jihovýchodu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno, postupně místy až oblačno. Ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost, zejména v oblasti Českomoravské vrchoviny. Nejnižší teploty +3 až -1 °C, na východě kolem 5 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s, k ránu místy mírný jižní až jihozápadní 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: mírný vzestup Rozptylové podmínky: místy mírně nepříznivé, jinak dobré Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C, na severovýchodě až 15 °C, v západní polovině Čech jen kolem 7 °C, v 1000 m na horách kolem 4 °C, v Beskydech kolem 8 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s. V západní polovině Čech vítr slabý proměnlivý do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, v západní polovině Čech mírně nepříznivé

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

21. května 2024 16:12

Boje v Charkovské oblasti vysídlily přes 14 tisíc lidí

V Charkovské oblasti na severovýchodě Ukrajiny, kde Rusové nedávno spustili novou pozemní ofenzívu, bylo v posledních dnech vysídleno více než 14.000 lidí, oznámila v úterý Světová zdravotnická organizace (WHO). Uvedla to agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy