reklama

V úterý nás čeká jasná obloha, ráno ale opět místy s mlhami nebo nízkou oblačností. „Nejnižší teploty budou na západě ČR klesat až k 6 °C, na východě republiky se ale najdou místa, kde minimální teploty neklesnou pod 14 °C. Nejvyšší teploty se budou na západě republiky pohybovat mezi 17 a 21 °C, na jihu Čech a na jihovýchodě Moravy ale naměříme až 24 °C¨,“ předpovídají meteorologové.

Jak již bylo řečeno, ve středu nastane zlom. Počasí u nás ovlivní studená fronta. Na východě bude sice ještě polojasno, na západě ale bude přibývat oblačnosti a objeví se i přeháňky. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 15 a 19 °C.

Ve čtvrtek meteorologové očekávají oblačno až polojasno s nejvyššími teplotami mezi 13 a 17 °C.

Mraky se na obloze objeví i v pátek. Nejnižší teploty budou klesat na 10 až 6 °C a ty nejvyšší se vyšplhají na 14 až 18 °C.

Příští víkend sice bude poměrně příjemný, tomu minulému se ale teplotně nevyrovná. V sobotu totiž bude polojasno, ráno místy s mlhami. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 13 a 17 °C. V neděli bude na východě republiky polojasno ojediněle s ranními mlhami, na západě ale očekáváme oblačnou oblohu a přeháňky. Teploty se vyšplhají až na 14 až 18 °C.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama