Revue

Silvia Vršková

Vítězem 12. ročníku Česko-Slovensko má talent je Silvia Vršková

Revue

Dvanáctý ročník soutěže Česko Slovensko má talent opět přinesl fascinující vystoupení. Na obrazovkách se představilo sedm finalistů, mezi kterými diváci rozhodli prostřednictvím SMS hlasování o tom, kdo si odnese titul nejlepšího. A tady je vítěz tohoto ročníku.

Marek Eben a Tereza Kostková ve StarDance.

Marek Eben řekl, v čem se StarDance nejde vyrovnat

Revue

Letošní řada StarDance míří do finále a už nyní víme, že vyhraje některý z herců. V sobotu totiž vypadla poslední zástupkyně jiné profese. Není však pochyb o tom, že právě bojovnice Martina Ptáčková si účastí v soutěži zajistila mnohem větší známost mezi lidmi. 

Selena Gomez s partnerem Benny Blancem

Selena Gomez otevřeně o vztahu s Bennym Blancem: Budoucnost je nejistá

Revue

Selena Gomez a hudební producent Benny Blanco přitahují pozornost fanoušků i médií. Přestože zpěvačka obvykle své soukromí pečlivě střeží, tentokrát odhalila několik detailů o jejich vztahu. Její slova naznačují, že tento vztah hraje v jejím životě důležitou roli.

John Cena

Netflix chystá novou komedii: Hlavní roli si střihne John Cena a Eric André

Revue

Netflix právě odhalil, že chystá komedii „Little Brother“, ve které budou hrát John Cena a Eric André. Film se soustředí na překvapivé setkání úspěšného realitního makléře se svým dlouho ztraceným bratrem. Tvůrci slibují unikátní mix humoru a rodinných vztahů. Projekt je teprve na začátku, detaily o dalších hercích budou zveřejněny později.

Aktuálně se děje

22. května 2026 19:20

Vyplatí se Dluhopisy Republiky? Existují výnosnější a flexibilnější alternativy

Česko bude mít vyšší než donedávna předpokládané rozpočtové deficity. Například nejnovější prognóza České národní banky prognózuje pro rok 2027 deficit 3,1 % HDP. Takovým schodkem by vláda porušila své vlastní programové prohlášení, kde říká, že setrvá bezpečně pod tříprocentní úrovní.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy

Ministr kultury Oto Klempíř

Na povrch vyplývá temná minulost ministra Klempíře. StB údajně udal i vlastní přítelkyni

Minulost současného ministra kultury Oty Klempíře spojená s komunistickou tajnou policií začíná vyplouvat na povrch v mnohem konkrétnějších obrysech. Skutečnost, že nynější šéf rezortu kultury spolupracoval s StB, sice není úplnou novinkou, jelikož se k tomuto životnímu období sám veřejně přiznal již v roce 2019 v pořadu Prostor X, nová zjištění publicistického pořadu Reportéři ČT však odhalují dosud neznámé a velmi kontroverzní detaily jeho tehdejších schůzek s řídícími agenty.