Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Daniela Brzobohatá přijala velkou výzvu. Vrací se do televize v jiné roli

Daniela Brzobohatá
Daniela Brzobohatá
Foto: Instagram Daniela Brzobohatá

Prima nedávno uspěla na poli reality show s novinkou nazvanou Zrádci, jejímž moderátorem se stal Vojta Kotek. Úspěch byl takový, že již v září se diváci mohou těšit na druhou sérii. Je proto nejvyšší čas si začít představovat soutěžící. Hned první jméno je opravdu hvězdné. 

Prima dnes na sociálních sítích odhalila, že výzvu přijala Daniela Brzobohatá, moderátorka a současná manželka známého hudebníka Ondřeje Brzobohatého.

"Odstartovat představování hráčů moderátorkou… jak příhodné, že? Daniela – inteligentní, sebevědomá a pohotová žena, která ovládá slovo jako zbraň," uvedla televize a zeptala se diváků, zda první akvizici vidí mezi věrnými, anebo zrádci.

V oblíbené reality show se soutěžící scházejí na hradě a jsou rozděleni do dvou skupin. Věrní doufají, že dosáhnou na výhru. Zrádci, které na úvod hry určil moderátor, mají za úkol eliminovat Věrné a získat výhru pro sebe. 

Zrádci se v noci pravidelně scházejí, aby se dohodli na to, kterého z Věrných ze soutěže vyřadí. Věrní se jméno vyřazeného dozví až další den. Součástí hry jsou i mise, na nichž se získávají peníze do celkové výhry či štíty, které slouží jako imunita proti vyřazení Zrádci. 

Každý den dochází také k tzv. kulatému stolu, po kterém se jednotlivě a v utajení hlasuje pro hráče, který má být vyloučen. Pokud počet Zrádců během hry klesne na dva, dostanou tito možnost naverbovat některého z Věrných. 

Témata:  Daniela Brzobohatá reality show Zrádci

Související

Aktuálně se děje

15. listopadu 2025 16:49

Milion chvilek pro demokracii: Mikuláš Minář se vrací do čela

Ve spolku Milion chvilek pro demokracii, který svolává na pondělí demonstraci na pražském Staroměstském náměstí, došlo k významné změně v čele organizace. Dosavadního předsedu Lukáše Hilperta vystřídal zakladatel spolku a jeho někdejší předseda Mikuláš Minář. Minář byl ve spolku opět aktivně viditelný zhruba od září, kdy mimo jiné organizoval předvolební shromáždění. Podle jeho slov bude spolek v nadcházejících letech zapotřebí více než kdy dřív.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy