Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Felix Slováček málem selhal jako rodič. Syn pokukoval po úplně jiném povolání

Felix Slováček
Felix Slováček
Foto: Lukáš Henzl, EuroZprávy.cz

Felix Slováček si vychoval důstojného nástupce - syna, který navíc nosí stejné jméno a rovněž se věnuje hudbě. To druhé ale nebylo vždycky jasné. Junior otevřeně přiznal, že svého času uvažoval o kariéře v úplně jiném oboru. Co by tomu asi tatínek řekl? 

Felix Slováček a Dáda Patrasová mají dva potomky, z nichž více na očích je dcera Anička, která je mladší z obou sourozenců. Bohužel, má to i své smutné důvody. Talentovaná herečka a zpěvačka totiž už rok opět bojuje s rakovinou, přičemž její zápas se zákeřnou nemocí sleduje celé Česko.

Oporou je jí samozřejmě i starší brácha Felix, který se společně se sestrou vydal ve stopách rodičů. Nedávno ale v pořadu TALK! přiznal, že původně snil o kariéře v docela jiné branži.

Slováček přiznal, že jako patnáctiletý teenager chtěl být kuchařem. "Já mám bratrance, který je výborný kuchař, vařil u pana Pohlreicha. Máma taky vařila výborně, všechny ty recepty jsem se od ní učil. Pokukoval jsem po tom a v té době mě to bavilo," řekl podle webu TN.cz. Hned vzápětí ale konstatoval, že je rád, že nakonec se vydal ve šlépějích svých blízkých. 

Zároveň však přiznal, že dospívání v prostředí, kdy oba rodiče jsou slavnými osobnostmi, nebylo jednoduché. "Na to dítě vznikají velké nároky, musí někam chodit, musí se tamhle vyfotit, tamhle musí přijít a dostává velké nároky, musí si dávat pozor, aby nedělalo ostudu, aby něco umělo a podobně. Ty nároky jsou vysoké, ale já jsem dneska za to rád," svěřil se Slováček junior. 

Témata:  Felix Slováček

Související

Aktuálně se děje

1. dubna 2025 13:08

Tohle se nečekalo. Anna Slováčková a moment, který chce zažít každý umělec

Anna Slováčková bojuje se zákeřnou rakovinou, ale zároveň se snaží pokračovat i v normálním osobním i pracovním životě. Jejím posledním počinem v hudební kariéře je duet s rapperem Lipem. Právě on nyní prozradil, jak se písničce daří. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy