Podle jakých parametrů vybírat dámské body?

Trendy dámské body může mít mnoho podob. Na trhu najdeme kousky s nabíráním, ale také s tenkými nebo s tlustými ramínky. Setkat se můžeme i s dámskými body, která mají tzv. límec. V nabídkách oblíbených módních značek jsou pak dámská body s knoflíky či s patentky. Oblíbené dámské body má výstřih do V. To totiž opticky prodlouží vaši šíji. Na chladnější časy ocení ženy a dívky stylové body s dlouhým rukávem. Na tento model body už nemusíte nic dalšího oblékat. Některé ženy využívají dámské body jen jako spodní prádlo pod další oblečení. Jiné zase nosí dámské body jako hlavní oděv. Záleží tedy jen na vás a na vašich preferencích. Dámské body můžeme vybírat také podle ceny, designu nebo velikosti. Zaměřit bychom se měly i na materiál, z kterého je dámské body vyrobené. Na zmíněná kritéria se podíváme na dalších řádcích.

Jaké barvy, vzory a motiv na body budou letos in?

V letošní sezóně budou hrát prim přírodní a pastelové odstíny barev. Krémové, oříškové i pistáciové dámské body tak bude letos dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Černá a bílá jsou totiž barvy univerzální, které z módy nevychází. Lehce tak černé nebo bílé body sladíte i s dalším pestrobarevným oblečením nebo s módními doplňky se vzory a s motivy. In budou ty květinové a zvířecí. Pozadu nezůstávají ani klasické pruhy, kostky či puntíky. Vzorované může být i vaše body. K tomu pak naopak volte už jen decentní jednobarevní kalhoty či jiné oblečení. Jak se v módě říká, příliš vzorů a motivů v jednom outfitu působí až chaoticky a nesourodě. Z tohoto důvodu se řiďte heslem, které praví, že méně znamená mnohdy více. K dámskému body můžete volit např. dámské kalhoty nebo sukni s vysokým pasem.

Z jakého materiálu vybírat dámské body a jak vybrat jeho velikost?

Dámské body může být vyrobené z nejrůznějších syntetických i z přírodních materiálů. V posledních letech vedou na plné čáře body z přírodních tkanin. A není se vůbec čemu divit. Dámská body z přírodních látek jsou nejen vysoce módní, ale také pohodlná a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelná. Udržitelný koncept života propaguje v dnešních dnech nejedna věhlasná módní značka. Ženy a dívky tak mají rozhodně z čeho vybírat. Pro inspiraci se podívejte např. i tady: https://www.sinsay.com/cz/cz/zena/obleceni. Tady si trendy dámské body vybere i ta nejnáročnější zákaznice. Body pro ženy musíte na e-shopu vybírat vždy za pomoci krejčovského metru. Díky němu pečlivě změřte obvod vašeho hrudníku, pasu a boků. Naměřené výsledky porovnejte s velikostní tabulkou vybrané značky. Různí výrobci mají totiž nuance v číslování. Díky správnému měření a následnému pečlivému porovnávání se lépe vyhnete reklamacím.