reklama

Jasmina Alegič se svěřila, proč vlastně po dítěti toužila. „Nedělala jsem si dítě protože jsem "potřebovala" někoho, kdo mě udělá šťastnou, toužila jsem po dítěti s mým mužem, aby se k tomu dokonalému životu, k nám mohl přidat někdo třetí. Abych mu mohla ukázat štěstí já, protože ho mám na rozdávání!“ svěřila se slovenská moderátorka.

img-responsive

Jasmina Alagič | foto: Instagram

„Cítím se absolutně naplněna. Je to, jako by celý život tento kus nás někde okolo mě byl, a teď konečně mám možnost být s ním i fyzicky. Jako by mi odjakživa patřil, jen jsme museli všichni počkat na ten správný čas, aby tu i reálně byl. Já, on i jeho táta,“ básní na Instagramu Jasmina. Pochlubila se i fotkou se synkem Sanelem v náručí.

Díky mateřství se jí zvětšilo poprsí, což velmi netradičně okomentovala před celým světem. „A odteď mám chuť si kupovat podprsenky s mnohem větším obvodem, protože se mi hrudník zvětšuje s obrovskou rychlostí, ne kvůli té malé mlékárničce, ale kvůli tomu rapidně se zvětšujícímu srdci, které roste přímo úměrně s láskou k němu,“ vysvětluje manželka rappera Rytmuse.

Jak už ale sama zjistila, mateřství není jen procházka růžovým sadem. Stačil jeden flíček na tričku v okolí bradavky a už si o sobě musela číst nepříjemné zprávy. „Dej si vložku do podprsenky, ať ti to neprosakuje. Podle mě tohle není vhodné,“ napsala podle slovenského serveru cas.sk jedna z fanynek k fotografii Jasminy.

reklama