Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Skončí Jana Boušková i Václav Vydra? Prima mluví o únavě a chystá novinku

Jana Boušková
Jana Boušková
Foto: Wikimedia Commons

Nejistý se zdá být osud populárního Prostřena. Nejdřív tu byly spekulace o konci Jany Bouškové, pak se objevily zvěsti o úplném konci pořadu. Po Václavu Vydrovi prolomili mlčení i zástupci televize Prima. Mohou se televizní diváci konečně uklidnit? 

Česko v posledních dnech oběhlo několik zpráv, které se týkaly populárního pořadu pro amatérské kuchaře. Nejprve se začalo spekulovat o možném konci Jany Bouškové, jejíž hlas provází diváky touto show od samého počátku. Její manžel a kolega z Prostřena v jedné osobě ale trvá na tom, že vše pokračuje jako ze starých časů.

"Situace je normální. Prostřeno! točíme s Janou pořád dál, nic se nemění. Nemám žádné informace, že by mělo," řekl Václav Vydra deníku Aha!. Z jeho slov lze tedy usuzovat, že ani pokračování samotného pořadu není jakkoliv ohroženo.

Možná ale jen nechce nikdo slavný herecký pár rozrušovat. Podle zmíněného listu totiž vzniká volné pokračování seriálu ZOO, které by mohlo zaujmout současný vysílací čas Prostřena. To by mohlo ustoupit do jiného času, anebo na jiný než hlavní kanál Primy. 

Prima už každopádně o svých úvahách o budoucnosti oblíbeného pořadu nemlčí. Generální ředitel televize Marek Singer označil formát na tiskové konferenci za unavený. "To je primární důvod, proč jsme se začali bavit o novém denním seriálu," vysvětlil podle deníku. 

Témata:  Jana Boušková Václav Vydra TV Prima

Související

Aktuálně se děje

17. dubna 2026 21:05

Klempíře opravila i Česká televize: StarDance k nám patří, kvalitu pochválila i BBC

Diskuse o podobě veřejnoprávního vysílání nabraly nový směr poté, co ministr kultury Oto Klempíř zpochybnil místo taneční soutěže StarDance v programu České televize. Podle jeho názoru jde o licencovaný formát, který je typickým produktem komerčních stanic, a do televize veřejné služby by proto úplně patřit neměl. Ministr zdůraznil, že na obrazovkách ČT by viděl raději původní dramatickou tvorbu než přejaté zahraniční show.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy