TV Prima

Česká televize

Nova i Prima nepřijaly návrh ČT na společné prezidentské předvolební debaty

Kultura

TV Nova odmítla návrh České televize na společné uspořádání debaty prezidentských kandidátů. Zdůvodnila to odlišnými dramaturgickými přístupy. Nova to dnes uvedla ve vyjádření pro ČTK. Česká televize nabídla Nově a Primě uspořádat společnou Národní prezidentskou debatu. Prima reagovala tak, že zatím dál připravuje vlastní diskuse kandidátů.

Česká televize

ČT nabídla Nově a Primě společné debaty kandidátů před volbou prezidenta

Domov

Česká televize (ČT) nabídla komerčním televizím Nova a Prima uspořádání společné Národní prezidentské debaty, a to před prvním i druhým kolem voleb. Chce tak veřejnosti zajistit co nejrovnější přístup k informacím o kandidátech, kteří se budou o hlasy voličů ucházet. Informovala o tom dnes v tiskové zprávě. Nova uvedla, že návrh posoudí. Vyjádření Primy ČTK zjišťuje.

Ilustrační foto

CNN Prima News má podíl sledovanosti 0,37 procenta. Zůstala za očekáváním, hodnotí analytici

Byznys

Zpravodajská stanice CNN Prima News po čtvrt roce fungování zatím dosahuje průměrného podílu celodenní sledovanosti 0,37 procenta mezi diváky nad 15 let. Vyplývá to z měření ATO-Nielsen Admosphere. Je tak pod úrovní podílu 1,5 procenta, kterého chce Prima dosáhnout do jednoho roku od zahájení vysílání. Podle mluvčího stanice Matěje Štýse jsou i přes větší konkurenci současné výsledky lepší než počáteční sledovanost u ostatních zpravodajských stanic.

Roman Šebrle

Domov

Diváci psali Šebrlemu rozhořčené emaily. Co se stalo?

Roman Šebrle, bývalý olympijský vítěz v desetiboji a moderátor hlavních večerních zpráv na TV Prima, se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz před začátkem 25. ročníku Volkswagen Maraton Praha rozpovídal o své moderátorské kariéře a jak ji ovlivnila změna vizáže pro připravovaný film režiséra Petra Jákla o Janu Žižkovi. Uvedl též, zdali nemá ambice se stát plně profesionálním golfistou.

První duel prezidentských kandidátů 2018!

Komentář: Drahoš čelil Zemanově čtvrté cenové. Souboj agresora se slušným a umírněným profesorem?

Domov Komentář

Komentář Miroslava Horkého – Dlouho očekávaná debata Drahoš – Zeman byla fiaskem. Dění nevládli kandidáti, ani moderátor Karel Voříšek. Nejvíc bylo slyšet neukázněné publikum, které nastolilo atmosféru čtvrté cenové, zejména šlo o Zemanovi podporovatele. Kromě výpadů na Drahoše tak byly slyšet i poznámky na „Pražáky“. Ačkoliv měl co do iniciativy navrch Zeman, souboj byl spíše remízou. Prezidentův obhroublý styl hraničící s arogancí a stádo jeho podporovatelů budil dojem, že jde o souboj agresora se slušným a umírněným profesorem.

Debata chvílemi připomínala prostředí čtvrté cenové skupiny

Souboj Zeman-Drahoš na Primě sledovalo 2,2 milionu diváků. O samotného Zemana takový zájem nebyl

Domov

Praha - Úterní duel prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana sledovala na Primě téměř polovina lidí, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. Průměrná sledovanost 2,2 milionu diváků starších 15 let byla nejlepším výsledkem večera i celého dne. Nedělní rozhovor se Zemanem na Nově byl také nejsledovanějším pořadem dne i večera, dívala se něj zhruba třetina lidí u obrazovek.

Jiří Drahoš ve volebním štábu

Drahoš a Zeman absolvují předvolební duely na ČT a Primě

Domov

Praha - Prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman se v předvolebních debatách utkají v České televizi a v televizi Prima. Na twitteru to dnes uvedl Drahoš. Debatu v České televizi bude moderovat místo Václava Moravce Světlana Witowská.

Jiří Kajínek po 23 letech vyšel z vězení

Kajínek promluvil: Okrádal jsem jen komunisty a pojišťovny. Měl jsem připravený další útěk

Domov

Praha – Televize Prima odvysílala v první díl dokumentárního seriálu Já, Kajínek, tedy zpověď nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka, který byl odsouzen na doživotí za dvojnásobnou vraždu a který nedávno dostal od prezidenta Miloše Zemana milost. V pořadu propuštěný vězeň mluvil nejenom o své minulosti, ale i rodině. Prozradil také třeba, že plánoval další útěk.

tv prima

Hybridní TV v Česku sleduje už přes 1,3 milionu lidí

Domov

Praha - Hybridní televizi sleduje v Česku téměř 1,33 milionu diváků z více než dvou milionů, kteří si v průměru denně zapnou televizi. Do Vánoc by se mohl počet uživatelů HbbTV zvýšit na více než 1,5 milionu. Divákovi se prostřednictvím vysílání hybridní televize na obrazovku dostávají doplňkové informace nebo nabídky, na které může prostřednictvím internetového připojení v přijímači zareagovat.

Jan Kraus

Kraus otevřeně o neodvysílané show: Prima bude mít problém, pokud...

Domov

Praha – Už od rána nejen na sociálních sítích bublají emoce kvůli údajné cenzuře ze strany televize Prima. Ta ve středu navzdory upoutávkám neodvysílala nejnovější díl Show Jana Krause. Televize se brání, že nejde o snahu cenzurovat, ale o technické problémy. Slíbila, že pořad diváci uvidí v náhradním termínu ve čtvrtek v 20:15. Poprvé se k celé věc vyjádřil také Jan Kraus.

Show Jana Krause se vysílat bude. Prima ji ale asi ustřihne

Show Jana Krause se vysílat bude. Prima ji ale asi ustřihne

Domov

Praha – Televize Prima odmítá, že by cenzurovala pořad Show Jana Krause. Nejnovější díl, ve kterém vystoupili mimo jiné ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a jeho strýc Jiří Brady, měl být odvysílán ve středu večer, místo něj ale stanice sáhla po dílu z archivu. Diváci se přesto dočkají, Prima jej zařadí do vysílání ve čtvrtek – a přímo v hlavním vysílacím čase.

TV Prima

Podzim na Primě: Tři velké premiéry a reality show

Kultura

Praha - Milovníci českých seriálů a reality show si v následujících měsících přijdou na své. Televize Prima chystá hned tři velké premiéry a návrat populárních kuchařských pořadů a reality show.

Aktuálně se děje

14. července 2024 19:37

Nové detaily z vyšetřování atentátu na Trumpa: FBI řeší motiv, zbraň i nález výbušnin

Střelec Thomas M. Crooks, který se v sobotu pokusil zastřelit bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa, zřejmě použil zbraň patřící svému otci. Zahraničním médiím už se podařilo kontaktovat i zástupce školy, kterou útočník absolvoval, či jeho současného zaměstnavatele. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy