Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Upřímná zpověď o konci Zdeňka Chlopčíka ve StarDance. Promluvil ten druhý

Zdeněk Chlopčík
Zdeněk Chlopčík
Foto: Švandovo divadlo

Letošní StarDance se pomalu blíží ke konci, takže emoce ze změny ve složení poroty už dávno opadly. Nyní se řeší to, kdo zítra postoupí do finále. Porotce Jan Tománek si každopádně prošel nelehkým obdobím, protože právě on nahradil populárního Zdeňka Chlopčíka. 

Porotu tvoří ve třinácté řadě trojice Tatiana Drexler, Richard Genzer a Jan Tománek. Posledně jmenovaný se do ní vrátil po účasti v předchozí řadě, kde tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Tentokrát ji však nerozšířil na čtyři členy, ale zaujal místo Zdeňka Chlopčíka, který ve StarDance vůbec poprvé chybí. 

Tománek se však na celou záležitost nedívá tak, že by byl náhradou za kolegu a kamaráda. "Každému říkám, že si nemyslím, že jsem Zdeňka Chlopčíka vyměnil," přiznal v rozhovoru pro iDnes.cz.

"Zdeněk je velký odborník a ikona českého tanečního sportu, je to můj letitý kamarád. Prostě asi nadešel čas, kdy se produkce rozhodla, že udělá změny. Tuhle práci nabídli mně, a protože je to moje vysněná práce, tak jsem tuto nabídku přijal a velmi si toho vážím," vysvětlil, jak nad oslovením ze strany České televize přemýšlel.

Rozhodnutí veřejnoprávní televize se každopádně stalo předmětem kritiky, protože Chlopčík měl spoustu fanoušků. "Těch prvních čtrnáct dní to bylo pro mě velmi, velmi náročné, protože sociální sítě jsou nekompromisní a někdy kruté," sdělil Tománek.

"Ale naštěstí se také našlo dost lidí, kterým se moje práce líbí. A tak nějak se mě v tom veřejném prostoru zastali a dnes už to běží svým vlastním životem. Tu práci dělám moc rád, opravdu moc," dodal. 

Témata:  Zdeněk Chlopčík Jan Tománek StarDance Česká televize

Související

Aktuálně se děje

8. března 2025 9:49

Hantavirus. Co je zač tichý zabiják, který připravil o život manželku Genea Hackmana?

Hantavirus je skupina virů, které se přirozeně vyskytují u hlodavců, především u myší a krys, a mohou způsobit vážná onemocnění u lidí. Přenos na člověka se nejčastěji děje vdechnutím aerosolu obsahujícího virus, například při kontaktu s trusem, močí nebo slinami infikovaných zvířat. Onemocnění spojená s hantaviry mají vysokou úmrtnost a v některých případech neexistuje žádná specifická léčba. Zemřela na něj i manželka Genea Hackmana Betsy Arakawy, jak informoval Globe24.cz.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy