Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Ve StarDance bude Vondráčková či Paulová, odhalila Česká televize

ČT představila pětici soutěžících v nové řadě StarDance.
ČT představila pětici soutěžících v nové řadě StarDance.
Foto: Česká televize

Třináctá řada StarDance, kterou Česká televize odvysílá letos na podzim, má první potvrzená jména účastníků z řad známých osobností. O titul královny tanečního parketu zabojuje nejméně pět žen, vyplývá z pondělního oznámení na sociální síti. 

"Představujeme první pětici tanečnic třináctého ročníku StarDance. Pozvání na parket letos přijaly herečky Marta Dancingerová a Jana Paulová, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta a zpěvačka Lucie Vondráčková," uvedla Česká televize v pondělí ráno na sociální síti X.

Potvrdila se tak jedna ze spekulací, kdy deník Blesk už na konci března napsal, že Vondráčková má podepsanou smlouvu. V uplynulých dnech se pak objevily zvěsti o účasti herců Oskara Hese a Filipa Blažka. Jejich jména ale zatím nebyla potvrzena. 

Velké emoce vzbudilo rozhodnutí, po kterém bude StarDance po dvanácti řadách bez Zdeňka Chlopčíka. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Témata:  StarDance Česká televize

Aktuálně se děje

18. června 2024 17:36

17. června 2024 18:30

Univerzita nesouhlasí s odložením případu střelby na FF UK

Univerzita Karlova (UK) v pondělí podá stížnost proti policejnímu usnesení o odložení případu tragického prosincového útoku v budově Filozofické fakulty. Při střelbě zemřelo 14 lidí.

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy