reklama

Když to nefunguje v posteli

V počátcích vztahu je tady zamilovanost, což je tím krásným obdobím, které je naprosto jedinečné pro oba partnery. Počáteční kouzlo však vždy jednou vyprchá. Začnete na svém protějšku nacházet více negativního, než toho pozitivního. Prvopočátky problémů se často projevují v sexuálním životě. Upadnete totiž do určitého stereotypu, který není jednoduché změnit. Muži mohou někdy dojít k tomu, že už je partnerka už nevzrušuje, a snaží se to řešit produkty na zlepšení erekce. Ty mohou a nemusejí mít účinek, každopádně snaha zkoušet tyto produkty zpravidla pramení z toho, že muž pociťuje problémy s erekcí. V takovém případě je nutné:

  • Cítit porozumění od partnera
  • Navštívit ošetřujícího lékaře

Muži se za potíže s erekcí samozřejmě stydí, což není nic nepochopitelného. Také proto by měli cítit v partnerce oporu. Každý problém se dá řešit a ne vždy je v tomto případě fyziologického charakteru, ale může se jednat o problém psychický. Často stačí pouze stres v práci. Každopádně je důležité navštívit lékaře a řešení neoddalovat. Vyřešit problémy s erekcí vám může pomoci konvenční medicína, ale také celá řada již zmiňovaných doplňků na přírodní bázi, které mohou být zejména dobrou podpůrnou léčbou. Vše je ideální zkonzultovat právě s odborníkem, který vám poradí, jak z toho ven. Oddalování řešení většinou vede k prohlubování problémů.

Vztahové problémy pomůže vyřešit osobní kouč

Rozhodně to ale není vždy jenom o sexu, je to také o vzájemném porozumění. Každý vztah je svým způsobem také o kompromisu a toleranci jednoho k druhému. Partneři zkrátka musí mít sami k sobě navzájem určitý přirozený respekt. Jedině tak se dá dlouhodobě vztah udržet. Se vztahovými problémy vám pomůže kouč Praha, kdy díky sezením můžete dosáhnout na spokojenější a šťastnější vztah a vyvážený život. Každý máme svůj život ve svých vlastních rukou, a podle toho bychom s ním měli nakládat. A pokud jsme na řešení problémů dva, jako partneři, můžeme to samo o sobě považovat přece za výhru. Nejsme sami. Někdy je jen nutné se naladit na stejnou vlnu.

Všechno vždy ale není pouze o vztahu, někdy i vnější faktory mohou způsobovat rozladění naší psychiky, což se ve výsledku promítá do našeho osobního života. Mohou to být například problémy v práci. Díky osobnímu kouči můžete zapracovat na svém vlastním rozvoji. Kouč vám může pomoci také:

  • Stanovit si životní cíle
  • Realizovat se v zaměstnaní

Kromě samotného koučinku, je zde tedy také otázka psychologického a profesního poradenství, které nám může osobní kouč nabídnout. Můžete se zdokonalit v soft-skills a mít tak třeba vyšší předpoklady pro získání nového lepšího zaměstnání, nejste-li ve své stávající práci šťastní.

Malé problémy spraví maličkosti

Ne vždy jsou ale naše potíže ve vztahu takového charakteru, že bychom z nich měli dělat takzvaně vědu. Někdy drobné nedorozumění spravíme pouhým projevem náklonnosti a zájmu. Nemusíte hned vybrat zásnubní prsteny s briliantem, ale zvolit jakýkoliv jiný šperk, kterým ukážete, že vám na partnerce záleží. Malé starosti spraví malé radosti.

Leccos vyřeší i romantická večeře

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem a vyžehlit si drobný škraloup u partnerky můžete také romantickou večeří. Aby vám radost nezkazila současná složitá doba, tak můžete ke společenskému oděvu zkusit nosit roušky s potiskem, které vám neuberou na stylu. To proto, aby vaše setkání na veřejnosti nevypadalo spíše jako scéna z Ordinace v růžové zahradě :-)